נשמח לשמוע ממכם 052-309-62-64

מוזיקה למתחתנים ואתם רוקדים

ארגון חתונה מאז ומתמיד היה דבר לא פשוט. ההחלטות לגבי הקייטרינג, העיצוב, הביגוד, האיפור ועיצוב השיער. וכמובן האטרקציות והמוזיקה, כולם כולל כולם חשובים ולא פשוטים. אם החלטתם על חברת הפקה שתעשה עבורכם את ארגון האירוע, זה נהדר ובהחלט יקל עליכם. אך חשוב לזכור שעליכם להיות בכל זאת מאד מעורבים בתהליך של בחירת מוזיקה למתחתנים כי מוזיקה היא עניין מאד אישי, כמו בושם, כמו אוכל, כמו בגדים.

מוזיקה למתחתנים – לרקוד כל הדרך לחיים החדשים

שילוב מוזיקה חייב להתבצע על ידי דיג'יי לחתונה מקצועי מומלץ המתמחה בתחום. מוזיקה למתחתנים היא לא מוזיקה המתאימה לכל אירוע והיא מורכבת ממספר מאורעות שקרו בחייהם האישיים של הזוג המאושר. אנחנו שמחים לעשות לכם מעט סדר, ולספר לכם איזה סגנון מוזיקה מתאים לאיזה שלב באירוע שלכם:

  • קבלת פנים

קבלת הפנים בחתונה היא החלק הכי רגוע של החתונה. כולם נכנסים רגועים, שלווים, ויודעים שמתקרבת מסיבת חתונה חגיגית. אבל רגע לפני, הגיע הזמן למינגלינג רגוע ולחיבוקים, הנשיקות והברכות. זאת הסיבה שכל תקליטן לחתונה יודע שקבלת הפנים עליה להתאפיין במוזיקה אתנית, קלאסית, נעימה רגועה ולא רועשת מדי.

  • שירים לחופה

כשאתם, הזוג המאושר, נכנסים לחופה זה הזמן שבו אתם כבר בקשר איכותי עם האורחים שלכם. קשר שמקשר בין הגעתם לחגוג עמכם את חגיגת האהבה, לבינכם שמתחילים את החיים המשותפים ביחד. ולכן, השירים שעליכם להשמיע בחופה הם בעצם שירים שמאפיינים את החיים המשותפים שלכם ביחד.

  • זמן האוכל

בין אם זוהי הגשת בופה ובין אם הגשה לשולחן על המוזיקה בזמן האוכל להיות נעימה, רגועה, שמחה ומעניינת. אך כזו שגם תשאיר לאורחים את הזמן הנעים לשוחח ולשמוע אחד את השניה.

  • מסיבת ריקודים

הרגע שבו מגיעה מסיבת הריקודים הוא הרגע המדהים שבו כולם מלאים באנרגיות מחשמלות כדי לרקוד ולשמוח ביחד איתכם. השירים שמומלץ שיהיו בשלב זה הם שירים שמחים, טרנדיים, מרגשים ומקפיצים.

מוזיקה למתחתנים – מהם שני הדברים המרכזיים שחשוב לזכור לעשות?

  • רשימות רשימות, או לא להיות

כשאתם שומעים רשימות בטח אתם מתחילים לקבל כאב ראש. אבל האמת היא שרשימות מאז ומתמיד עשו לנו סדר בהכל. בין אם זוהי רשימת האורחים ובין אם זוהי רשימת מאכלים או רשימת מוזיקה מומלץ לא לוותר על הרשימות. רשמו הכל, סדרו את הדברים הניירות ולאחר מכן הסדר בראש לא יאחר להגיע.

  • כאן מפיקים בכיף

ממש כמו שאתם שוכרים עוזרת בית שתסייע לכם בנקיונות הבית, זאת לא בושה לשכור חברת הפקה שתסייע לכם בהפקת האירוע. מדובר למעשה בחברה שתסייע לכם ותבחר עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר ואתם רק תצטרכו לתת את המילה האחרונה. וזה מרגיש נפלא.