נשמח לשמוע ממכם 052-309-62-64

טיפים לבחירת הספקים לחתונה שלכם

תכנון חתונה אינו עניין של מה בכך מדובר באין ספור בדיקות, סיכומים עם ספקים ותיאום בין כולם כדי שתהיה זו חתונה יוצאת דופן וכולם יזכרו אותה.

בחירת ספקים לחתונה

בעת תכנון חתונה יש למצוא ספקים בכמה וכמה תחומים כמו די ג'יי, צלמי סטילס, מגנטים וסרטי צילום, מעצבים לחופה ולכניסה לאירוע ועוד. כדי שהאירוע יהיה מושלם בוחרים כל אחד מהם בפינצטה לאחר שנפגשים או מדברים עם כמה ספקים בכל תחום.

קבלת המלצות על ספקים ספציפיים

הדרך הנכונה ביותר היא לקבל המלצות מחברים ומקרובי משפחה אשר התחתנו לא מזמן ושכרו את שירותיהם של הספקים הללו והיו מרוצים מאד מההתנהלות איתם, האחריות שלהם, העלויות ההוגנות, העמידה בלוח הזמנים וביצוע המשימות השונות על הצד הטוב ביותר.

כדי לקבל החלטות כדאי לראות עבודות של כמה מהספקים שעובדים בתחום זהה כמו לדוגמה מעצבים לחופה. חושב לראות כמה עבודות יצירתיות כדי להבין אילו מהאופציות היא המתאימה ביותר לחתן ולכלה. זו יכולה להיות חופה עם שלל פרחים טבעיים בגוונים שונים, בגוון אחיד, במיקומים שונים וברוב המקרים אחד מהסידורים יהיה תמיד המועדף, כיוון שמדובר בטוויסט מעניין, אקססוריז מיוחדים או שילוב יפהפה של פרחים מגוונים.

המלצות גם באינטרנט

כאשר מחפשים איש מקצוע כמו לדוגמה צלם ומגיעים לישורת האחרונה 3-2 צלמים, כדאי לבדוק עליהם מידע באינטרנט. לקרוא מה כותבים עליהם לקוחות, אם היו מרוצים מהשירות ומהמקצועיות, או לחלופין, אם יש דיס המלצות על צלם זה או אחר מסיבות שונות כמו אי עמידה בלוח הזמנים, צלם לא מיומן, עלויות מוגזמות וכו'. עיקר הדעות השליליות יתייחסו לנושא של אמינות ואחריות ומכיוון שכולם מקווים שהם מתחתנים רק פעם אחת בחייהם, המארחים חייבים לעבוד עם ספקים שעומדים מאחורי המילה שלהם.

הטכנולוגיות המתקדמות

חשוב לצעוד קדימה עם החדשנות וכך לפעול עם תוכנות או אפליקציות שמסייעות בדרך לחתונה, כמו שליחת ההזמנות לחתונה, קבלת משוב כמה אנשים מגיעים, תיאום מקומות ישיבה בשולחנות השונים, יצירת פתקי הושבה וכל אופציה נוספת הקשורה לנושא הלוגיסטיקה באופן פשוט ומתוחכם תוך קבלת דוחות על כמות האורחים שצפויים להגיע כדי להיערך כראוי.

סלון כלות

עבור כל כלה יום החתונה הוא היום שבו היא מלכה ליום אחד. ולכן חשוב לקבל המלצה על סלון כלות הכולל מאפר וספר מהשורה הראשונה.

מאמר זה נכתב בשיתוף המומחים של ארטיסטה - גן אירועים בשרון